सीमाको उपन्यास ‘अपरिचित’ को लोकार्पण


पोखरा पुस ११
आख्यानकार सीमा पुरीको दोस्रो उपन्यास अपरिचित आज एपेक्स लाइफ स्कुल कपनमा विमोचित भएको छ ।साहित्यकार मित्रलाल पंज्ञानीले उपन्यास अत्यन्त सुन्दर भाषा र शैलीमा लेखिएको र यसले मानवीय ब्यबहार देखाउने चेष्टा गरेको बताए । त्यसैगरि अर्का समिक्षक मधुसूदन पाण्डेयले सीमाको लेखन र लगनको प्रशंसा गर्दै लेखिकाको सुन्दर भविष्य रहेका धारणा राखे ।

प्रमुख अतिथिका रुपमा बोल्दै प्रा।डा। रामप्रसाद ज्ञवालीले भने, ‘लेखाइ सुन्दर छ । सामाजिक कथामा आधारित छ । तर परिमार्जन गर्न सकिने ठाउँ छ ।’उक्त कार्यक्रममा विशेष अतिथिका रुपमा अभिनेत्री सरिता लामिछाने, बरिष्ठ सञ्चारकर्मी पुरुषोत्तम दाहाल, सूर्य बिसी लगायतले मन्तव्य राखेका थिए भने लेखिका सीमा पुरीले रचना गर्भ सुनाएकी थिइन् । यस अघि उनको पहिलो उपन्यास परीले पनि पाठकको माया पाएको थियो ।

बिएन पुस्तक संसार प्रालिद्धारा आयोजित उक्त कार्यक्रमको सभापतित्व भिमा देवी पाण्डेयले गरिकी थिइन् भने सञ्चालन शशी शर्मा मजगैंयाले गरेका थिए ।पुस्तकको बजार मूल्य ३८५ रहेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
LIVE OFFLINE
track image
Loading...